Keller Williams Preferred Brier Creek - Kristine Cuddy
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 194 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (1d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  104 Pebble Beach Court, Mebane, NC 27302
  Listing Courtesy Of: RE/MAX DIAMOND REALTY, Donna Davis
  I ri - 23 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  517 Genovesa, Rolesville, NC 27571
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty, Jami Marie Amidon
  I ri - 16 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  7.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5808 Cavanaugh, Raleigh, NC 27614
  Listing Courtesy Of: Trelora Realty Inc., Isabella Noel Frazier
  I ri - 27 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  137 Wagon Wheel, Louisburg, NC 27549
  Listing Courtesy Of: Julie Wright Realty Group LLC, Mary T Ammons
  I ri - 47 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  11052 Ligon Mill #100, Wake Forest, NC 27571
  Listing Courtesy Of: Til Dawn Real Estate, Inc., Dawn M Nuzzi
  I ri - 886 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  229 Umstead, Sanford, NC 27330
  Listing Courtesy Of: D.R. Horton, Inc., Samantha Korf
  I ri - 644 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (7d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  20015 Fountain, Chapel Hill, NC 27517
  Listing Courtesy Of: Eaton Real Estate Services LLC, Clay Eaton
  I ri - 886 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  233 Umstead, Sanford, NC 27330
  Listing Courtesy Of: D.R. Horton, Inc., Samantha Korf
  I ri - 17 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1117 Duke Farm, Wake Forest, NC 27587
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Advantage, Denise Marie Alala
  I ri - 498 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  12713 Lindley, Raleigh, NC 27614
  Listing Courtesy Of: Premier Agents Network, Celeste C Minns
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Kristine Cuddy
  Numri i licencës: 184095
  Kris Cuddy & Associates

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bkssim2aq9mqodu5p7kg
  Keller Williams Preferred Brier Creek
  7751 Brier Creek Parkway; Suite 100 Raleigh, NC 27617
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.